بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان هرمزگان
هم‌اکنون 18 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

نشست صمیمانه حجت الاسلام و المسلمین جهانگیری سرپرست بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان هرمزگان با دبیران کانون های مهدویت دانشگاههای بندرعباس

کانون های مهدویت دانشجویی علاوه بر فعالیت در دانشگاهها باید در سطح جامعه و اقشار مختلف نیز معارف مهدوی را نشر دهند و شرایط رسیدن به تمدن نوین اسلامی را فراهم سازند.
نشست صمیمانه حجت الاسلام و المسلمین جهانگیری سرپرست بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان هرمزگان با دبیران کانون های مهدویت دانشگاههای بندرعباس
این نشست با حضور حجت الاسلام و المسلمین جهانگیری سرپرست بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان هرمزگان و دبیران کانون های مهدویت دانشجویی دانشگاههای بندرعباس در بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان هرمزگان برگزار شد.
حجت الاسلام جهانگیری در این نشست ضمن عرض تسلیت ایام شهادت حضرت زهرای مرضیه(سلام الله علیها) و خیرمقدم به دبیران کانون های مهدویت دانشجویی در دانشگاههای بندرعباس بیان داشت؛ موضوع مهدویت از جمله مسائل مهم و پرنقش و اهمیت در جامعه است.
وی در ادامه با تأکید بر نشر معارف مهدوی عنوان کرد: کانون های مهدویت دانشجویی علاوه بر فعالیت در دانشگاهها باید در سطح جامعه و اقشار مختلف نیز معارف مهدوی را نشر دهند و شرایط رسیدن به تمدن نوین اسلامی را فراهم سازند.
در ادامه، دبیران کانون های مهدویت دانشجویی با بیان برخی از مسائل و مشکلات کانون ها در دانشگاهها، در جهت هم افزایی و مشارکت کانون های مهدویت در دانشگاهها و انجام برنامه های مهدویت در سطح استان پیشنهاداتی مطرح کردند که پس از بررسی توسط کارشناسان بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) به تصویب و اجرا خواهد رسید.

آخرین ویرایش
در 1398/11/23 08:03

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی

پیامک
30001366