بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان هرمزگان
هم‌اکنون 18 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

درب‌های حرم مطهر امامزاده سید محمد(ع) از بندرعباس راهی عراق شد

ظهر امروز با حضور نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان ۴ درب ساخته شده حرم امامزاده سید محمد(ع) برای نصب به شهر بلد در کشور عراق ارسال شد.
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعبادی زاده، نماینده‌ولی‌فقیه در استان هرمزگان در مراسم بدرقه درب‌های ساخته‌شده حرم مطهر امامزاده‌ سید محمد، عموی بزرگوار امام زمان(عج) اظهار کرد: یکی از افتخارات امروز مردم هرمزگان امروز به نتیجه رسید و چهار درب حرم مطهر امامزاده سید محمد، عموی امام زمان(عج) به سمت عتبات عالیات در عراق حرکت داده خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: سند افتخار مردم هرمزگان که مردمی که دوستدار اهل بیت هستند، امروز به عراق فرستاده خواهد شد.

عبادی‌زاده تصریح کرد: جمع‌آوری نذورات جهت بازسازی حرم حضرت زینب(س) شروع شده و شماره حساب به مردم اعلام شده، از مردم هرمزگان تقاضا دارم همانند گام‌های ارزشمندی که در گذشته برداشتند، بتوانیم این مسئولیت خطیر و معنوی را انجام دهیم.

وی افزود: مقرر شده که این مسئولیت هم نام مردم هرمزگان ثبت شود، مردم سریعتر کمک‌های خود را واریز کنند چون تا 6 ماه دیگر باید این کار اتمام پیدا کند.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان عنوان کرد: برای بازسازی حرم حضرت زینب(س) از دستگاه‌ها و دولت بودجه‌ای دریافت نمی‌شود و تمامی کمک‌ها از طرف مردم مومن و عاشق اهل بیت است.

عبادی زاده بیان کرد: برخی‌ها بر اساس جوسازی‌های ماهواره‌ای و در برخی از رسانه‌ها می‌گویند مردم فقیر هستند و نباید کمکی شکل بگیرد، باید گفت که پس هیچ گونه سفری به حج یا مسافرت‌ و تفریح به نقاط دیگر نباید صورت گیرد و لزوما تمام هزینه‌ها صرف فقرا گردد در حالی که این درست نیست، مردم هم به خیریه‌ها کمک می‌کنند و هم به مسافرت و تفریح می‌پردازند.

وی ادامه داد: متاسفانه جریان رسانه‌ای وابسته به جریان لس آنجلسی‌ها و ماهواره‌ای‌ها مسائلی را القا می‌کنند، که مردم باید مراقب باشند در دام آنها نیفتند.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان تصریح کرد: مسائلی که آنان مطرح می‌کنند فقط مربوط به حرم حضرت زینب(س) باشد، درواقع هر کار خیری که مردم بخواهند انجام دهند سریعا این مسائل را مطرح می‌کنند.

عبادی زاده خاطر نشان کرد: این درب‌ها که اکنون قرار است که سمت عراق حرکت کند کار دولت یا دستگا‌ه‌ها و صنعت نیست و به واسطه مردم انجام گرفته است.

به گزارش تسنیم ظهر امروز 4 درب حرم امامزاده سید محمد(ع) که کار ساخت آن از 2 سال قبل در هرمزگان آغاز شده بود آماده و برای نصب به شهر بلد در نزدیکی کاظمین ارسال شد.

در ساخت این درب‌ها از 8 مترمکعب چوب ساج برمه اعلا، شیشه نشکن، مس و طلا استفاده شده و طراحی و قلم زنی آنها نیز توسط هنرمندان خوب کشور انجام شده است.
آخرین ویرایش
در 1399/11/18 11:06

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی

پیامک
30001366