بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان هرمزگان
هم‌اکنون 18 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

‌‌تشییع پیکر شهید مرزبان در هرمزگان

مراسم وداع و تشییع پیکر شهید مرزبان حسن واعظی تختی در ستاد انتظامی استان هرمزگان برگزار شد.
صبح امروز با حضور جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی و با حضور مسئولان مرزبانی، انتظامی، مسئولان استانی و همرزمان و خانواده معظم شهید مراسم وداع با پیکر شهید مرزبان حسن واعظی تختی در ستاد انتظامی استان هرمزگان برگزار شد.

شهید مرزبان حسن واعظی تختی در درگیری مرزبانان با قاچاقچیان در مرزهای آبی شهرستان قشم به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

اکیپ گشت دریایی پایگاه دریابانی قشم حین گشت زنی در مرزهای آبی این شهرستان در راستای مبارزه با قاچاق با تعداد زیادی شناور حامل کالای ممنوعه و قاچاق که بصورت گروهی درحال حرکت به سمت نوار مرزی بوده برخورد می‌کنند.

مرزبانان با مشاهده قاچاقچیان دستور توقف شناورها را دادند که ضمن بی توجهی و تمرد از قانون، یک فروند از شناورهای قاچاقچیان با نیت صدمه زدن به شناور سازمانی و جان پرسنل حمله ور شده که در اثر برخورد شناور قاچاقچیان با شناور سازمانی، استواریکم حسن واعظی تختی به دلیل برخورد شدید با شناور مجروح و این مرزبان شجاع به درجه رفیع شهادت نایل آمد و به خیل همرزمان شهیدش در مرزبانی استان هرمزگان پیوست.

گفتنی است پس از برگزاری مراسم وداع با این شهید والامقام، پیکر وی برای خاکسپاری به زادگاهش در گلزار شهدای شهر تخت منتقل و در جوار شهید خلیل تختی نژاد شهید مدافع حرم استان هرمزگان تدفین می‌شود.

به گزارش تسنیم، در درگیری روزگذشته مرزبانان قشم با قاچاقچیان، 2 نفر دیگر از مرزبانان بشدت مجروح و در بیمارستان درحال مداوا هستند.
آخرین ویرایش
در 1399/11/18 10:55

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی

پیامک
30001366