بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان هرمزگان
هم‌اکنون 18 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان: انقلاب ایران به تمدن اسلامی نزدیک شده است

نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگاندر مراسم زنگ انقلاب با اشاره به اینکه انقلاب ایران به تمدن اسلامی نزدیک شده است گفت: انقلاب اسلامی ایران بعد از گذشت چهل سال همچنان بالنده با همان شعارهای اول انقلاب به راه خودش ادامه می‌دهد.نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان با اشاره به اینکه انقلاب ایران به تمدن اسلامی نزدیک شده است گفت: انقلاب اسلامی ایران بعد از گذشت چهل سال همچنان بالنده با همان شعارهای اول انقلاب به راه خودش ادامه می‌دهد.
حجت‌الاسلام والمسلمین ‌محمد عبادی‌زاده در مراسم زنگ انقلاب ضمن تبریک آغاز دهه فجر، اظهار داشت: انقلاب‌هایی که در طول تاریخ اتفاق افتاده، معمولا بعد از یک مقطع کوتاهی به محاق رفته‌اند نظیر انقلاب اکتبر روسیه، انقلاب کبیر فرانسه و انقلاب مردم الجزایر که نزدیک به یک میلیون شهید داد اما این انقلاب‌ها دوام نیاورده و به فراموشی سپرده شدند.

وی اظهار داشت: علت این که انقلاب اسلامی ایران بعد از گذشت چهل سال همچنان بالنده با همان شعارهای اول انقلاب به راه خودش ادامه می‌دهد و ذره‌ای از آرمان خودش عقب ننشسته چیست را می‌توان در سه مسئله جستجو کرد.

‌عبادی‌اده ادامه داد: یکی از عوامل این می‌باشد که رهبری این انقلاب یک رهبری الهی و متصل به امام زمان(ع) است، مورد دوم نیز وجود مردمی معتقد، فداکار، اهل مقاومت و استقامت، با آرمان‌های بلند، با عقبه تمدنی بسیار بزرگ، است که پیروزی انقلاب اسلامی را آغازی برای تمدن نوین اسلامی می‌دانند.

امام جمعه‌ بندرعباس تصریح کرد: رکن سوم این انقلاب تعالیم حیات‌بخش و نورانی اسلام است که عمق اساسی انقلاب مربوط به این رکن بوده چرا که این تعالیم به پیروانش اجازه زندگی زیر سلطه را نمی‌دهد و یک جامعه مقاوم ساخته است.

عبادی‌زاده عنوان کرد: این سه عنصری که اضلاع ثلاثه انقلاب اسلامی ایران هستند را در انقلاب‌های دیگر نمی‌توانید ببینید، حتی مردم الجزایر که مسلمان بودند اما متاسفانه فاقد رهبری روشن‌ضمیر الهی بودند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم ان‌شاءالله این انقلاب با دستان توانمند مردم و با عزم راسخ شما به مرحله تمدن نوین اسلامی برسد و در نهایت این انقلاب را به صاحب اصلی خود، امام زمان تحویل دهیم.
آخرین ویرایش
در 1399/11/18 10:34

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی

پیامک
30001366