بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان هرمزگان
هم‌اکنون 18 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

گلایه شدید امام جمعه توکهور و هشت بندی از وضعیت نابسامان محصولات کشاورزی

امام جمعه توکهور و هشت بندی و سرپرست بنیاد مهدویت استان هرمزگان گفت: یکبار برای همیشه به دنبال راهکاری باشیم که کشاورزی کشور از این بی سامانی بیرون بیاید.
حجت الاسلام والمسلمین حسین جهانگیری سرپرست بنیاد مهدویت استان هرمزگان و امام جمعه توکهور و هشت بندی در خطبه های نماز جمعه با اشاره به وضعیت کشاورزی اظهار داشت: واقعاً کشاورزی مملکت نابسامان است، محصولات کشاورزی یا اینقدر کم است که تبدیل به جوک می شود یا روی زمین می ماند و کسی نیست که مجانی جمع کند.

وی افزود: برای کشوری که بحران های مختلف را تحت مدیریت قرار داده آیا کنترل قیمت محصولات کشاورزی کار سختی است؟ این کار شدنی است و مسئولین باید دنبال راهکار باشند.

خطیب جمعه توکهور و هشت بندی اضافه کرد: مجموعه های تصمیم گیر در زمینه کشاورزی و در رأس همه مجلس شورای اسلامی، ساز و کاری را طراحی کنند که مشکل کشاورزی کشور حل شود.
جهانگیری بیان داشت: استانهای جنوبی کشور کشت همزمان دارند و لازم است از مرکز کشور با برنامه ریزی دقیق الگوی کشت تعریف شود و برای هر استان و منطقه سهمیه کاشت محصولات کشاورزی تعیین و نظارت لازم انجام گیرد.

وی اضافه کرد: مسئولین اگر گرفتار روزمرگی شوند وضعیت بهتر از این نمی شود، وقتی میبینیم هزاران تن نعمت خدا در سطح زمین های کشاورزی هدر می رود، مسئول و کارشناس مربوطه نباید آرام داشته باشد.

امام جمعه توکهور و هشت بندی ضمن تشکر و قدردانی از حضور اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی و پیگیری مشکلات کشاورزان از نزدیک، اظهار امیدواری کرد: ان شاءالله یک بار برای همیشه مشکل رفع بشود.
آخرین ویرایش
در 1399/11/18 10:16

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی

پیامک
30001366